Оренда приміщень

АТ «ЕФЕКТ» має можливість забезпечити Вас комерційною (офісною та виробничо-складською) нерухомістю, що дозволить ефективно розвивати Ваші ідеї бізнесу. Територія підприємства розташована всього в 1,5км від станції метро «Проспект Гагаріна». Ми пропонуємо гнучкі умови оренди нежитлових приміщень різного призначення терміном від 1 години до кількох років.

Задіяна система безпеки з цілодобовою охороною, яка оснащена системою відеоспостереження та сигналізації. Доступ цілодобовий. Пропускна система. АТ «ЕФЕКТ» своєчасно впровадило і постійно забезпечує дотримання температурного скрінінгу, маскового та дезинфекційного режиму.

Проведено всі необхідні інженерні комунікації: електро та водопостачання, водовідведення, телефон, інтернет, автономне опалення в кожній будівлі, встановлені кондиціонери. На території підприємства розташована власна свердловина (глибина 811метрів), яка функціонує з 1998 року.

Біля офісного центру – парковка, на території - зручні під'їзні шляхи, кафе на 1-му поверсі офісного центру (домашні страви, як для своїх).

Оренда приміщень