послуга наливу різних великих ємностей клієнтів

Наше підприємство має особисту пропозицію для співробітництва з магазинами та супермаркетами, ресторанами та кафе, організаціями громадського харчування.

Ми пропонуємо безкоштовно встановити у Вас ємкості об’ємом від 300 до 2000л для продажу або власних потреб води ТМ «ЕФЕКТ».

Таким чином, магазини можуть не тільки отримувати додатковий дохід від продажу, але й залучити додаткових покупців за рахунок води ТМ «ЕФЕКТ», яка набирає популярність серед мешканців м.Харкова.

Для ресторанів та кафе з’явиться можливість використовувати воду ТМ «ЕФЕКТ» для приготування їжі, чаю та кави, яка не залишає накипу та додатково збереже Ваше обладнання.

Ми беремо на себе зобов’язання з обслуговування, санітарної обробки та доставки води.

Вода питна на розлив

замовити воду

можливо подзвонивши по телефонам або заповнивши форму:

+38(050)400-25-56 (WhatsApp, Telegram)
+38(097)345-77-58 (Viber)
+38(097)301-60-53
+38(099)014-05-06

 


Замовити

 Коротка характеристика води:

  1. Загальна мінералізація, мг/дм3 320-420
  2. Жорсткість води (загальна), мг-екв/моль: 0,3-0,4
  3. Водневий показник, рН: 8,2-8,5
  4. Склад води: прісна, м’яка, гідрокарбонатно-сульфатно-натрієвого типу.


З точки зору ендоекології здоров’я вода ТМ «ЕФЕКТ» відрізняється:

  1. Низькою мінералізацією – м’якість води запобігає утворенню та росту каменів в сечостатевій системі організму.
  2. Значна кількість іонів калія та натрія, що робить воду корисною для профілактики серцево-судинних захворювань.
  3. Слаболужним характером – вода корисна людям, страждаючим гастритом, колітом, виразковою хворобою, підвищеною кислотністю.

Водозабір розташований у м.Харкові та здійснюється з однієї з самих найглибших артезіанських свердловин України глибиною 811 м. юрського водоносного горизонта, або Водоносного комплексу верхнеюрських відкладень: поверховий шар – строкаті глини титонського ярусу, нижній – кимериджиські глини. Вказані водоупорні пласти захищають воду від різноманітних забруднень, пов’язаних з технічною та господарською діяльністю людини, вона не містить небезпечних для життя металів, пестицидів, нітритів та інших синтетичних органічних сполук. Вода ТМ «ЕФЕКТ» подається споживачу без обробки її хімічними реагентами. Вода тільки піддається фільтрації, знезараженню та охолодженню. Хімічний склад, процес видобутку та підготовки до споживання повністю відповідають вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10, а також вимогам ТУ У 15.9-00333919-015:2008 «Вода питна «ЕФЕКТ» артезіанська оброблена негазована».

Згідно висновку ДУ «Інститут гігієни та медичної екології» ім.Марзеєва АМН України, вода питна артезіанська оброблена негазована ТМ «ЕФЕКТ» може використовуватися без обмежень для питних потреб, як освіжаючий напій та для приготування чаю, кави, їжі. При кип’ятінні артезіанської води відсутній накип та осад.

Дозвільні документи